„Kopciuszek” w wykonaniu klasy 2c

189343643_483155102741300_3785525543783304855_n„Marzenia się spełniają
Tylko stale, stale myśl o nich myśl
Wszystko, co tylko chcesz
Może się zdarzyć dziś !”

         Tak nasze marzenie o wystawieniu pięknej baśni „Kopciuszek” spełniło się. Nie było łatwo, bo jak w wielu sprawach plany pokrzyżowała pandemia. Musieliśmy ćwiczyć przydzielone role zdalnie, ale okazało się, że po powrocie do szkoły byliśmy gotowi. Kilka prób na scenie, w odpowiedniej scenografii i pokazaliśmy nasze dzieło.

Pierwszymi recenzentami naszego projektu były panie dyrektor Barbara Kamińska i Ewa Barcz oraz najmłodsi w naszej szkole – dzieci z oddziałów przedszkolnych wraz z wychowawczyniami panią Anną Kuskowską i Karoliną Liszewską.  Trema była ogromna, o czym świadczą nasze wypieki na policzkach i czasami łamiący się głos. Na premierę ze względu na ograniczenia związane z pandemią nie mogli przybyć nasi rodzice,  dlatego dzięki panu Marcinowi udało się nagrać nasz występ i zamieścić na naszej klasowej stronie Facebook. 

Jeśli macie ochotę przypomnieć sobie losy biednego Kopciuszka i spełnienie jego marzeń zapraszamy do obejrzenia.

https://www.youtube.com/watch?v=wiEV9stE96s

 

Pozdrawiamy 

Uczniowie klasy 2c 

z wychowawczynią

Dorotą Stryjewską