SZKOLNY RADIOWĘZEŁ W NOWEJ ODSŁONIE

20201016_112002Marzenia się spełniają… Tak właśnie mogą chyba powiedzieć uczniowie zaangażowani w tworzenie naszego szkolnego radiowęzła. W tamtym roku wśród SU  zrodził się pomysł utworzenia w szkole  radia, a już od pierwszych dni września br. nadajemy na prawie wszystkich długich przerwach. Mamy odpowiedni sprzęt muzyczny, mikrofon, konsolę,  a niedawno, staraniem Pani Dyrektor, na potrzeby naszej szkolnej rozgłośni zostało odnowione i zaadoptowane niewielkie pomieszczenie gospodarcze.

Meble, wykładzinka,  kanapa –  prawie wszystko pachnie nowością. Mówisz? Masz. Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko nadawać ciekawe audycje.  Warto jeszcze wspomnieć, że wiele pracy w  odnowienie i urządzanie radiowęzła włożył nasz szkolny Konserwator. Pan Paweł to prawdziwa złota raczka,  a oprócz tego jest bardzo życzliwy i  często nas wspiera w realizacji naszych audycji. 

SU