TYDZIEŃ BIOLOGII I PRZYRODY

W dniu 6.12.2018 r. w ramach obchodów TYGODNIA BIOLOGII I PRZYRODY uczennice z klasy 7 a Oliwia Czajkowska, Julia Tobolska i Klaudia Rycharska wraz z nauczycielką biologii Anną Chrostowską przygotowały lekcję obejmującą tematykę szkieletu ludzkiego. Lekcja ta przeprowadzona została w klasie I a we współpracy z panią Kamilą Zaborowską. Uczniowie mieli okazję zobaczyć modele szkieletu ludzkiego wykonane z masy solnej – „szkielet Kazimierz” oraz makiety szkieletu wykonane z masy papierowej, wełny itp. Lekcja wzbudziła wielkie zainteresowanie uczniów, którzy z uwagą słuchali przekazywanych informacji, chętnie zgłaszali się do odpowiedzi oraz wypełniali przygotowane na tą okoliczność karty pracy. Zajęcia te przebiegły w atmosferze zafascynowania i radości co również miała okazję obserwować Pani dyrektor Barbara Kamińska.