NASI UCZNIOWIE BIJĄ REKORD

Dnia 16 października  z okazji Europejskiego Dnia Przywracania Czynności Serca SP nr 4 brała udział w OGÓLNOPOLSKIEJ AKCJI mającej na celu –  POBIJANIE REKORDU W JEDNOCZESNYM PROWADZENIU RESUSCYTACJI KRĄŻENIOWO – ODDECHOWEJ PRZEZ JAK NAJWIĘKSZĄ ILOŚĆ OSÓB.
Organizator akcji szkolnej Anna Chrostowska powitała zaproszonych gości – przedstawicieli wojska, którzy wraz z Panią pielęgniarką  poprowadzili prelekcję na temat zasad pierwszej pomocy.
Następnie uczniowie pod czujnym okiem współorganizatorek: p. Jolanty Sowińskiej, p. Aldony Krzemińskiej, p. Marzeny Sasin, Anny Chrostowskiej i  p. pielęgniarki od godz. 12.00 prowadzili RKO. Każdy uczestnik wydarzenia otrzyma pamiątkowy certyfikat potwierdzający udział w akcji.

A.C.