KLASY DRUGIE WRACAJĄ DO NOWEJ SALI

Po wakacyjnej przerwie klasy 2b i 2d wróciły do pięknej, wyremontowanej sali 114. Z początkiem wakacji tatusiowie pod kierownictwem fachowca p. Huberta rozpoczęli remont. Najpierw zagruntowano ściany, potem położono gładź i przytarto ściany pod malowanie. Po wykonaniu wszelkich prac remontowych mamy zajęły się myciem podłóg, okien i malowaniem drzwi. Została zakupiona do klasy piękna, puszysta wykładzina. Na ścianie pojawiła się kolorowa fototapeta. Pan Jacek wymienił kontakty i kratki wentylacyjne w sali. A pan Arkadiusz zajął się naszymi szafkami na podręczniki i przybory szkolne. Zakupiono rolety na okna oraz zmieniono blaty ławek. Odnowiona klasa cieszy dzieci, rodziców i nauczycieli. Serdecznie dziękujemy Rodzicom i Dyrekcji szkoły za pomoc finansową. Szczególne podziękowania należą się Rodzicom, którzy uczestniczyli w pracach remontowych, poświęcili swój wolny czas na rzecz klasy i szkoły.